Ismét az étkezőasztalnál ülünk, több mint egy órája. Vince hosszú percekig tartogatja az ételt a szájában, és minden egyes nyelés egy küzdelem. Újra meg újra átgondolom, hogy mit csinálok rosszul vagy mi az, amiben Vincét kellene még fejleszteni. Belefáradtam a napi...
„Tarts meg engem, Istenem, mert benned bízom!” Zsoltárok 16:1 Ismét kórházban vagyunk. Vincének gégetükrözése és egyéb kontrollvizsgálatai voltak. Szomorúan vonszolom magam reggel, és próbálom felfogni az orvosok által megállapított diagnózist, miszerint Vince bal...